KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7539469
nr 753 9469
Blandteknik
På rulle, Asien, motivets mått: 135x30
Kondition: skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:55:06
16/4 11:35:09
16/4 13:53:59
300 kr